Nomination for "Event of the Year" in the "Integration" category MP Power Awards

FRISCO
SUPPORTING SPONSOR
17
GÓRALKI
SUPPORTING SPONSOR
12
GSK
SUPPORTING SPONSOR
11
ZF
SUPPORTING SPONSOR
14
softswiss
SUPPORTING SPONSOR
4
auto group polska
SUPPORTING SPONSOR
5
worldline
SUPPORTING SPONSOR
2
HASCO-LEK
SUPPORTING SPONSOR
19
MULTISPORT
SPORT SPONSOR
7
CAREX
PARTNER
8
POLSKIE STOWARZYSZENIE ZERO WASTE
PARTNER
9
SEEDiA
PARTNER
6
PROX
PARTNER
16
dzielnica wilanów
PARTNER
18
CLEAN HERO
PARTNER
13
DOTLENIENI
ECO PARTNER
15
DECATHLON
PARTNER
20
MPWIK WROCŁAW
OFFICIAL WATER WROCŁAW
1
WARSZAWSKA KRANÓWKA
OFFICIAL WATER WARSAW
Projekt bez nazwy (29)
AQUANET
OFFICIAL WATER POZNAŃ
21
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
PARTNER
22

Frisco.pl to działający od 17 lat największy supermarket internetowy w Polsce, będący nowoczesną i wygodną alternatywną dla dużych zakupów spożywczych w sklepach stacjonarnych. Oferuje szeroki asortyment produktów oraz ceny na poziomie hipermarketów. Dzięki temu zapewnia możliwość zaoszczędzenia czasu oraz zrobienia w jednym miejscu kompleksowych zakupów z dostawą, bez wychodzenia z domu. Frisco.pl posiada własne zaplecze magazynowe z zaawansowanym systemem obsługi zamówień. By zapewnić najwyższą jakość produktów świeżych, są one porcjowane i pakowane bezpośrednio u dostawców pod indywidualne zapotrzebowanie. Zamówienia są następnie dostarczane pod wskazany adres od poniedziałku do niedzieli w określonej przez klienta godzinie.

FRISCO

SPONSOR WSPIERAJĄCY

Marka Góralki to znane i lubiane wafelki, które słyną z polewy obwodowej. Dostępne są w 6 smakach: mleczne, z czekoladą, orzechowe, kokosowe, nugatowe i peanut butter. Jednak Góralki, to nie tylko Góralki Oryginał, ale również Góralki Nagie, czyli 2 wafelki bez polewy, które latem występują w pysznych owocowych smakach jako edycje limitowane, np. w tym roku są to Góralki Nagie truskawkowo – mleczne. Góralki to również Góralki TOP, czyli wafelki od góry oblewane, dostępne w dwóch najbardziej lubianych smakach, czyli mlecznym i z czekoladą. To także tegoroczna nowość, czyli Góralki Snack a więc Góralki Oryginał w wersji mini, pakowane po 3 sztuki. Doskonale mieszczą się do torebki, do kieszeni, czy do lunch boxa. Pyszna radość!

GÓRALKI

SPONSOR WSPIERAJĄCY

Jesteśmy firmą biofarmaceutyczną, która łącząc wiele dziedzin nauki, nowoczesne technologie i zaangażowanie pracowników, działa na rzecz zdrowia pacjentów na całym świecie. Zatrudniamy ponad 70 000 osób w ponad 80 krajach. Naszą ambicją jest poprawa jakości życia i zdrowia co najmniej 2,5 mld ludzi na całym świecie, w ciągu najbliższych 10 lat. GSK Poland Global Hub to szybko rozwijający się hub z siedzibą w Poznaniu i Warszawie, który jest światowej klasy centrum technologicznym, badań i rozwoju, finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, globalnego łańcucha dostaw i zakupów.

GSK

SPONSOR WSPIERAJĄCY

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Zatrudnia ponad 1400 pracowników i jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online a dziś jest jedną z największych firm IT w iGamingu.
W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku”. 
 
SOFTSWISS niejednokrotnie podkreślała, że polski rynek pracy jest jednym z najbardziej priorytetowych dla jej rozwoju. Pozyskując do swojego zespołu lokalnych specjalistów, znany twórca oprogramowania stawia na wysoki poziom programistów, oferując im pracę nad innowacyjnymi projektami.

SOFTSWISS

SPONSOR WSPIERAJĄCY

MultiSport aktywizuje Polaków już od dekady, pozytywnie wpływając zarówno na kondycję fizyczną i psychiczną, jak i motywację – w 2023 r. korzysta z nich ponad 1,3 mln użytkowników w Polsce. Użytkownicy mogą trenować w ponad 4,7 tys. obiektów sportowych w całym kraju. W Spółce Benefit Systems od ponad 20 lat dbamy o Pracowników, dostarczając im benefitów dopasowanych do ich różnorodnych potrzeb. Działamy na rzecz większej aktywności i rozwoju ludzi. Wierzymy, że daje to więcej energii i zdrowia, a w efekcie bardziej satysfakcjonujące życie.

MULTISPORT

SPONSOR SPORTOWY

Obecność firmy Sarantis w Polsce sięga 2000 roku. Oferta firmy obejmuje szeroki wybór produktów kosmetycznych marek Luksja, STR8, Kolastyna czy Carex i artykułów gospodarstwa domowego marek Jan Niezbędny czy Grosik. Portfel marek zarządzanych przez Sarantis Polska to zarówno marki należące do Grupy Sarantis, jak i marki partnerskie dystrybuowane na wyłączność. Sarantis Polska od lat wspiera lokalne inicjatywy promujące działania przyjazne środowisku, prozdrowotne i budujące integrację międzyludzką.

CAREX

PARTNER

Jako Polskie Stowarzyszenie Zero Waste zachęcamy Polki i Polaków do stylu życia, w którym dbamy o środowisko naturalne i swoje zdrowie poprzez minimalizowanie ilości wytwarzanych odpadów w naszym codziennym życiu. Wspólnie z Compani dbamy o to, by organizowane przez nich wydarzenia dawały uczestnikom jak największą dawkę informacji o tym dlaczego warto być eko oraz jak najmniej obciążały środowisko naturalne.

POLSKIE STOWARZYSZENIE ZERO WASTE

PARTNER

Prox to dynamiczna polska marka, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości części i akcesoriów rowerowych. Nasza firma zyskała sobie doskonałą renomę dzięki solidności naszych produktów oraz innowacyjnemu podejściu. W naszej pracy nieustannie współpracujemy z ekspertami z dziedziny kolarstwa, aby dostarczać rowerzystom najlepsze rozwiązania na rynku. Nasze produkty są opracowywane z myślą o najwyższych standardach jakości, komfortu i bezpieczeństwa. Przez sponsorowanie licznych imprez rowerowych, wspieramy społeczność rowerową i inspirujemy do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jesteśmy przekonani, że rower to nie tylko środek transportu, ale także sposób na rozwijanie pasji i budowanie wspólnoty.
 
Wybierz Prox i dołącz do naszej rodziny pasjonatów rowerowych!

PROX

PARTNER

Od ponad 5 lat Dotlenieni zajmują się działaniami na rzecz środowiska, angażując przedstawicieli sektora biznesu w akcje sadzenia nowych lasów i tworzenia zielonych przestrzeni wokół instytucji pożytku publicznego. Każda tego typu akcja oparta jest na trzech filarach: ekologii, edukacji i integracji. Wraz z naszymi partnerami działamy na rzecz poprawy jakości środowiska naturalnego w Polsce oraz walczymy ze skutkami kryzysu klimatycznego.
 
Z wielką przyjemnością dołączyliśmy do akcji FRRuuu 2023, bo pod promocją korzystania z bezemisyjnych środków transportu możemy podpisać się obiema rękami.

DOTLENIENI

PARTNER EKOLOGICZNY