Finalista "Eventu roku" w kategorii "Integracja" wg kapituły branży eventowej MP Power Awards

To (nie)zwykła integracja firmowa

8 lipca, 2024

Szukasz pomysłu na integrację firmową?

  • Gra miejska dla firm, w której ścigasz się na prawidłowe odpowiedzi, a nie czas. ⏱️
  • Uczucie beztroski i wolności, które daje rower, przemieszane z podekscytowaniem. 🎉
  • Zagadki i zadania na trasie, w których każdy może wykorzystać swoje mocne strony. 🎲
  • Odkrywanie miasta i zacieśnianie więzi z zespołem. Integracja firmowa, która budzi emocje. 💼

Krótko mówiąc, to właśnie FRRuuu – Rowerowa Gra Miejska. Czwarta edycja to nowe zadania, trasa oraz drużyny, z którymi jeszcze nie rywalizowałeś_aś.

Trzymaj się, bo zabieramy Cię w (nie)zwykły rajd po Wrocławiu, Warszawie, TrójmieściePoznaniu już teraz… Nie może Cię zabraknąć!

impreza integracyjna

Rajd rowerowy, w którym nie liczy się czas!

Sobota. Budzisz się i czujesz lekką ekscytację. Masz już za sobą kilka integracji firmowych. Zawsze jest „miło” i „fajnie” – ale to nie wystarcza… Nudzą Cię oklepane eventy dla firm. Jednak gra miejska na rowerach? Tu w końcu jest się czym zaskoczyć.

Dojeżdżasz do miasteczka rowerowego. Z daleka witają Cię już żółte flagi FRRuuu, których nie sposób przegapić. „Cel znajduje się po prawej stronie” – jesteś na miejscu.📍

Najpierw witasz się ze swoją ekipą – jesteście zwarci i gotowi. Michał, miłośnik górskich zjazdów przyjechał na góralu, Kasia na składaku, zaś Przemek odebrał zaklepany u organizatorów rower miejski od Nextbike, bo na co dzień nie kręci kilometrów na dwóch kółkach.

Rozglądacie się. Miasteczko tętni życiem. Ludzie stoją przy strefach EXPO firm z rozmaitych branż. Niektóre z nich są Ci doskonale znane, inne widzisz pierwszy raz. Już wiesz, że atrakcji nie zabraknie.

W końcu nadchodzi godzina startu, konferansjer zapowiada Waszą falę. Czas… START! Wreszcie wyjeżdżasz z ekipą w trasę. Pierwsza stacja to chwila niepewności… co Was czeka? Nagle słyszycie „to dobra odpowiedź”. Na Wasze konto wpada bowiem +200 pkt (więcej niż dla Gryffindoru! 🧙🏻‍♂️). Przybijacie sobie piątki i krzyczycie z radości.

Gdzie zaprowadzi Cię integracja firmowa na dwóch kółkach?

Jedziecie dalej. Po drodze kilka zaskoczeń, niespodzianek i zagadek, które wymagają sprytu
i współpracy
. Okazuje się, że Michał jest świetny w zadaniach sprawnościowych, natomiast Kasi nie da się zagiąć w grach pamięciowych. Tymczasem Przemek nie boi się ekstremalnych wyzwań
– a wydawał się taki spokojny! Fajna ta Twoja drużyna. (U)śmiechy towarzyszą Wam całą grę.

To już ostatnie zadanie – więc zaraz meta. Czujesz dreszczyk emocji – czy macie szansę na podium? To się okaże! Organizatorzy pracują nad wynikami gry, zaś na Was czeka miasteczko rowerowe i dedykowana strefa integracyjna.

Teraz odpoczynek, pyszne jedzenie, w końcu łyk zimnego piwka… zero oczywiście! Rozmawiając, dochodzicie do wniosku, że nawet nieistotne już, ile punktów w grze ostatecznie zdobyliście. Przecież chodzi o integrację, dobrą zabawę i promowanie zdrowych nawyków. 

Czy to jeden z fajniejszych dni „w pracy” w tym roku? Zdecydowanie. Cel osiągnięty.
No to FRRuuu! 🚀

Integracja pracowników